KSTS OXYNET JAROSŁAW

A. Kulczycki: Jest szansa na punkty z finalistami Superligi

Spis treści

Alan Kulczycki :

– Jeżeli zagramy na swoim najwyższym poziomie, mamy szansę jako drużyna na zdobycie punktów z finalistami LOTTO Superliga – mówi Alan Kulczycki z KSTS Oxynet Jarosław .

W sobotę i niedzielę (28-29 października) podopiecznych Kamil Dziukiewicz czekają dwa bardzo trudne mecze wyjazdowe –

z Mistrzem Polski Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki (g. 16:00) i Wicemistrzem Polski Dekorglassem Działdowo (g. 14:00).

Przed tymi drużynami Mistrzem Polski była tylko drużyna z Jarosławia.

– Nie stoimy na pozycji przegranego, przeciwnie – spełniające określone warunki powinniśmy powalczyć o punkty, zarówno w Grodzisku Maz., jak i Działdowie – powiedział 17-letni Alan Kulczycki, uczeń Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu , grający drugi sezon w barwach Oxynetu.

W tym sezonie Alan Kulczycki najbliżej wygranej był w pojedynku ze Sławomirem Doszem z beniaminka Poltarex Pogoni Lębork.

– Prowadziłem 2:0, a w trzecim secie, który mógł być decydujący, przegrałem 10:12.

Set nr 3, przy stanie 1:1, był kluczowy także z Patrykiem Chojnowskim z Petralany Polonii Bytom. Miałem 8:4 i dwa swoje serwy, niestety skończyło się 11:13 – dodał.

W weekend Alana Kulczyckiego czekają trudne mecze, bez względu na to, kto stanie po drugiej stronie siatki.

– Równa była ostatnia gra z Jonathanem Grothem, z którym przegrałem 2:3.

Z Kaii Konishi wygrywałem 9:6, nie wykorzystałem szansy by objąć prowadzenie 2:1. Z Jakubem Dyjasem też grałem, ale z nim było 0:3. Jeśli chodzi o Dartom Bogorię, poniosłem porażki z Panosem Gionisem 1:3 i moim rówieśnikiem Miłoszem Redzimskim 0:3 – stwierdził.

Sponsorem tytularnym naszego klubu jest:

Oxynet Jarosław

Klub sponsorują i wspierają również:

Krajowa Grupa Spożywcza właściciel marki Polski Cukier , Powiat Jarosławski , Podkarpackie , Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu, Miasto Jarosław , TIBHAR , Modest – sprzęt do tenisa stołowego

Foto Agnieszka Kulka Photography📸📸

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie grający w tenisa i tekst