KSTS OXYNET JAROSŁAW

Andrej Gacina blisko awansu z drużyną Chorwacji na IO w Paryżu

Spis treści

Andrej Gacina blisko awansu z drużyną Chorwacji na IO w Paryżu

Chorwacja, w składzie z Andrejem Gaciną
z KSTS Oxynet Jarosław, pokonała Brazylię 3:0 i przegrała z Portugalią 1:3 w środowych meczach Drużynowych Mistrzostw Świata w południowokoreańskim Busan.

Reprezentacja Chorwacji nie awansowała do ćwierćfinału i nie zagwarantowała sobie udziału w Igrzyskach Olimpijskich, ale jej dość wysoko w rankingu – na 13 miejscu – i być może dzięki temu zakwalifikuje się do turnieju w Paryżu.

W 1/8 finału Chorwacja wygrała z Brazylią 3:0, a Andrej Gacina z prowadzonego przez prezesa-menedżera Kamil Dziukiewicz Oxynetu Jarosław pokonał Vitora Ishiy 3:0.

Były nasz zawodnik Tomislav Pucar ograł Guilherme Teodoro 3:2, a Filip Zeljko wygrał z Carlosem Ishidą 3:0.

O awans do najlepszej ósemki Chorwaci rywalizowali z Portugalczykami. Andrej Gacina przegrał z Marcosem Freitasem 0:3, a jego zespół uległ 1:3. Jedyny punkt zdobył Tomislav Pucar.

W DMŚ w Korei Południowej zagrał też inny zawodnik Oxynetu, Słowak Lubomir Pistej, zaś ze względów zdrowotnych do rywalizacji nie mógł przystąpić Nigeryjczyk Quadri Aruna.

Sponsorem tytularnym naszego klubu jest:
KSTS Oxynet Jarosław
Klub sponsorują i wspierają również:
Krajowa Grupa Spożywcza właściciel marki Polski Cukier , Powiat Jarosławski , Podkarpackie , PKS Jarosław S.A. , Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu , Miasto Jarosław , TIBHAR , Modest – sprzęt do tenisa stołowego

📸📸 Agnieszka Kulka Photography 📸📸