KSTS OXYNET JAROSŁAW

Spotkanie z Mikołajem

Spis treści

Spotkanie z Mikołajem

14 grudnia 2023 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Jarosławiu odbyło się niezwykłe spotkanie dzieci z Mikołajem zorganizowane przez Klub Sportowy Tenisa Stołowego Oxynet Jarosław w ramach Akcji „Łączy Nas Sport”. Całe wydarzenie było nie tylko okazją do świętowania i dzielenia się radością, ale również pokazało, jak ważna jest wspólnota, wsparcie oraz pasja do sportu.
Spotkanie poprowadził Dyrektor SOSW Pan Wojciech Głąb oraz Dyrektor Szkoły Mistrzostwa Sportowego Pan Kamil Dziukiewicz – Prezes Klubu Sportowego Tenisa Stołowego KSTS Oxynet Jarosław Jarosław i Radny Powiatu Jarosławskiego.
Serdeczne i radosne rozdanie prezentów, które ufundowała Krajowa Grupa Spożywcza , właściciel marki Polski Cukier – sponsora drużyny Oxyetu Jarosław, było jednym z najjaśniejszych momentów tego spotkania. Widać było, jak bardzo dzieci cieszyły się z otrzymanych upominków. Prezenty wręczał Święty Mikołaj, a jego pomocnice p. Iwona Mach i p. Renata Jasińska pilnowały aby każde dziecko mogło się cieszyć z upragnionego prezentu i kontaktu z Mikołajem.
 
Szczególnym punktem programu było widowiskowe pokazanie umiejętności gry w tenisa stołowego przez utalentowanych uczniów Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu – Szymona Bruda( zawodnik KSTS Oxynet Jarosław, występuje w LOTTO Superliga )oraz Wojciecha Flaumenhafta. Ich zdolności i technika zrobiły ogromne wrażenie na wszystkich zgromadzonych. Pokaz gry w tenisa stołowego wzbudził wiele pozytywnych emocji u dzieci i ich opiekunów. Co więcej, Pan Prezes Kamil Dziukiewicz podczas starał się dodatkowo zaciekawić społeczność SOSW, omawiając poszczególne techniki odbić prezentowanych podczas pokazu.
Pan Prezes zdradził w jaki sposób należy ćwiczyć aby osiągać najlepsze rezultaty. Jego słowa były nie tylko pouczające, ale również inspirujące.
 
Wydarzenie to miało również swój lekki i humorystyczny akcent, gdzie uczestnicy mogli zobaczyć nietypowe sposoby gry, takie jak obijanie piłeczki telefonem czy używanie ogromnych rakiet do tenisa stołowego. Te momenty wywoływały uśmiech i były świetną formą rozrywki dla wszystkich obecnych.
 
Spotkanie z Mikołajem w ramach Akcji „Łączy Nas Sport” było nie tylko okazją do świętowania, ale przede wszystkim przypomniało o znaczeniu wspólnoty, wsparcia i roli sportu w życiu społecznym. Wydarzenie to z pewnością na długo zostanie w pamięci wszystkich uczestników jako symbol radości, pasji i jedności. 
 
Sponsorem tytularnym naszego klubu jest:

Składamy serdeczne podziękowania dla Dyrekcji i pracowników Ośrodka za ciepłe przyjęcie i przygotowanie dzieci do wspólnego spotkania.