KSTS OXYNET JAROSŁAW

Gacina i Pistej poznali przeciwników w Singapore Smash

Spis treści

Gacina i Pistej poznali przeciwników
w Singapore Smash

Przed decydującą fazą walki o play-off
w LOTTO Superliga , trzej zawodnicy KSTS Oxynet Jarosław – Nigeryjczyk Quadri Aruna, Chorwat Andrej Gacina i Słowak Lubomir Pistej – zagrają w turnieju Singapore Smash z serii World Table Tennis.

W czwartek Lubomir Pistej zagra
z Singapurczykiem Koh Dominic Songiem, zaś Andrej Gacina z byłym pingpongistą Dekorglassu Tajwańczykiem Liao Cheng Tingiem.

Jeśli tenisiści stołowi z prowadzonego przez Kamil Dziukiewicz Oxynetu zwyciężą w tych spotkaniach, w drugiej rundzie Lubomir Pistej zmierzy się z Maciejem Kubikiem lub Słowakiem Wang Yangiem, a Andrej Gacina ze Słoweńcem Deni Kozulem albo Brazylijczykiem Guilherme Teodoro.

W turnieju głównym z numerem 11 rozstawiony jest Quadri Aruna, Nigeryjczyk z portugalskim paszportem, od tego sezonu występujący w barwach klubu
z Jarosławia.

Już wkrótce przekonamy się, kto z tej trójki pingpongistów przyjedzie na zbliżające się mecze Lotto Superligi Oxynetu z Global Pharma Orlicz 1924 w Suchedniowie i Akademią Zamojską w Zamościu.

Sponsorem tytularnym naszego klubu jest:
Oxynet Jarosław
Klub sponsorują i wspierają również:
Krajowa Grupa Spożywcza właściciel marki Polski Cukier , Powiat Jarosławski , Podkarpackie , PKS Jarosław S.A. , Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu , Miasto Jarosław , TIBHAR , Modest – sprzęt do tenisa stołowego

Foto Agnieszka Kulka Photography