KSTS OXYNET JAROSŁAW

Kolejne wzmocnienie OXYNETU Jarosław !

Spis treści

Japończyk kolejnym wzmocnieniem

KSTS Oxynet Jarosław🔥💥

Po Nigeryjczyku Quadri ARUNA , Japończyk Yuto Kizukuri jest kolejnym wzmocnieniem KSTS Oxynet Jarosław

na sezon 2023/24 w LOTTO Superliga .

Prezes Kamil Dziukiewicz buduje skład

z myślą o zdobyciu 9 medalu (do tej pory 2 złote i 6 brązowych) w historii występów

w Drużynowych Mistrzostwach Polski.

W swojej karierze leworęczny Yuto Kizukuri pokonał m.in. Kou Leia i Hwang Minha, czyli byłych zawodników jarosławskiego klubu, chociaż ten ostatni ostatecznie nie zadebiutował.

To też zwiastuje klasę japońskiego pingpongisty!

Kibice mogą liczyć na występy bardzo dobrego zawodnika.

Yuto Kizukuri urodził się 22 października 1999 roku, a wygrywał z tej klasy tenisistami stołowymi, co Mattias Falck, Darko Jorgić, Chen Chien-An, Tiago Apolonia, Joao Gerlado i An Jae-hyun.

W tym momencie Oxynet ma już zakontraktowanych 4 graczy na kolejny sezon, tj. wspomnianych Kizukuriego i Arunę, a także Ukraińca Yaroslav Zhmudenko i Alan Kulczycki .

Prezes Kamil Dziukiewicz zapowiedział, że to nie koniec transferów w KSTS Oxynet. W tym sezonie było bardzo blisko medalu w superlidze, a w kolejnym podium ma być zdecydowanym celem zespołu z Jarosławia.

Sponsorem tytularnym naszego klubu jest:

Oxynet Jarosław

Klub sponsorują i wspierają również:

Krajowa Grupa Spożywcza właściciel marki Polski Cukier , Powiat Jarosławski , Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego , Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu , Lunch Bar „Europejskie Klimaty” Jarosław , Miasto Jarosław , TIBHAR , Modest – sprzęt do tenisa stołowego