KSTS OXYNET JAROSŁAW

KSTS Oxynet Jarosław wygrał Derby Podkarpacia!

Spis treści

Oxynet Jarosław pokonał Fibrain AZS Politechnika Rzeszów 3:0 w derbach Podkarpacia w LOTTO Superliga tenisa stołowego.

Nasza drużyna zdobyła już 7 punktów w 3 występach w sezonie 2022-23.

Punkty dla zespołu prowadzonego przez Kamil Dziukiewicz zdobyli: Irańczyk 🇮🇷 Amirreza Abbasi , Alan Kulczycki🇵🇱 i Ukrainiec 🇺🇦Yaroslav Zhmudenko .

W pojedynku z liderem młodej rzeszowskiej drużyny Szymonem Kolasą, Amirreza Abbasi przegrywał 0:1 i 1:2, ale czwartego i piątego seta wygrał wysoko.

Po jego zwycięstwie, w rywalizacji juniorów Alan Kulczycki ograł Miłosza Sawczaka 3:0, zaś kropkę nad „i” w piątkowym meczu postawił Yaroslav Zhmudenko, który wygrał z Patrykiem Dziubą 3:1. W dwóch setach triumfował na przewagi.

Tenisiści stołowi klubu Oxynet potwierdzili przynależność do czołówki Lotto Superligi, a trzeba pamiętać, że w kadrze są jeszcze dwaj pingpongiści z Korei Południowej.

Oxynet Jarosław – Fibrain KU AZS Politechnika Rzeszów 3:0

Amirreza Abbasi – Szymon Kolasa 3:2 (8:11, 11:9, 4:11, 11:6, 11:2)

Alan Kulczycki – Miłosz Sawczak 3:0 (11:7, 11:8, 11:6)

Yaroslav Zhmudenko – Patryk Dziuba 3:1 (12:10, 5:11, 12:10, 11:7)