KSTS OXYNET JAROSŁAW

Lubomir Pistej brązowym medalistą turnieju w Słowenii

Spis treści

Słowak Lubomir Pistej z KSTS Oxynet Jarosław i jego rodak Jakub Zelinka zdobyli brązowy medal w grze deblowej turnieju WTT Feeder w Otocec (Słowenia).

W ćwierćfinale Lubomir Pistej i Jakub Zelinka, który również grał w naszym zespole, wygrali z Włochami Tomassi Giovannettim i Antonino Amato 3:0 (11:6, 11:7, 11:3).

W niedzielnym półfinale Słowacy przegrali
z Hindusami Manavem Vikahshem i Manushem Shahem 1:3 (7:11, 11:4, 7:11, 8:11).

Bardzo dobrze spisał się zawodnik naszego klubu Lubomir Pistej w singlu. W 1/32 finału wygrał z Tajwańczykiem Chang Yu-Anem 3:0 (11:5, 11:7, 11:9), zaś w 1/16 finału z Rumunem Andrei Istrate 3:0 (11:9, 11:8, 11:9).

W 1/8 finału pingpongista Oxynetu, prowadzonego przez Kamil Dziukiewicz , uległ Finowi Benedekowi Olahowi 0:3 (8:11, 3:11, 9:11).

Z kolei w mikście Lubomir Pistej i Barbora Balazova ponieśli porażkę w 1 rundzie
z Turkami Ibrahimem Gunduzem i Sibel Altinkayą 0:3.

Sponsorem tytularnym naszego klubu jest:
Oxynet Jarosław
Klub sponsorują i wspierają również:
Krajowa Grupa Spożywcza właściciel marki Polski Cukier , Powiat Jarosławski , Podkarpackie , PKS Jarosław S.A. , Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu , Miasto Jarosław , TIBHAR , Modest – sprzęt do tenisa stołowego