KSTS OXYNET JAROSŁAW

Oxynet wygrał w Suchedniowie

Spis treści

Oxynet wygrał w Suchedniowie! Przełamanie Alana Kulczyckiego

KSTS Oxynet Jarosław wygrał za 3 punkty w Suchedniowie i jest bardzo blisko awansu do play-off LOTTO Superliga .

W piątkowym spotkaniu grupy spadkowej podopieczni Kamil Dziukiewicz pokonali 3:0 KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów .

Punkty zdobyli: Quadri Aruna, Yuto Kizukuri i Alan Kulczycki , który przerwał serię 13 porażek w tym sezonie.

Quadri Aruna przegrywał z Robertem Florasem 0:2, ale zwyciężył w dwóch kolejnych setach i doprowadził do piątego, rozgrywanego do 6 punktów.

Zaczął od prowadzenia 3:0, ale nasz były zawodnik Robert Floras wyrównał na 3:3, potem na 4:4. Ostatnie słowo należało do Nigeryjczyka z portugalskim paszportem.

W drugim pojedynku Yuto Kizukuri okazał się zdecydowanie lepszy od Daniela Bąka 3:0.

Sukces przypieczętował Alan Kulczycki, który ostatnio trenował w ośrodku w Ochsenhausen. Sprawił dziś miłą niespodziankę, ogrywając Piotra Cyrnka 3:1. Przełomowy był 3 set, w którym Alan Kulczycki przegrywał 7:10, a triumfował 12:10.

Oxynet w niedzielę spotka się w Zamościu z Akademią Zamojską, która w piątek pokonała Poltarex Pogoń Lębork 3:0. Nasza drużyna wyprzedza zamościan o 3 punkty.

Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów – Oxynet Jarosław 0:3
Robert Floras – Quadri Aruna 2:3 (11:6, 11:7, 7:11, 9:11, 4:6)
Daniel Bąk – Yuto Kizukuri 0:3 (3:11, 8:11, 5:11)
Piotr Cyrnek – Alan Kulczycki 1:3 (11:9, 7:11, 10:12, 10:12)

Sponsorem tytularnym naszego klubu jest:
Oxynet Jarosław
Klub sponsorują i wspierają również:
Krajowa Grupa Spożywcza właściciel marki Polski Cukier , Powiat Jarosławski , Podkarpackie , PKS Jarosław S.A. , Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu , Miasto Jarosław , TIBHAR , Modest – sprzęt do tenisa stołowego