KSTS OXYNET JAROSŁAW

Oxynet wygrał za 3 punkty z wiceliderem!

Spis treści

Zła seria przerwana! Podopieczni trenera Kamil Dziukiewicz z KSTS Oxynet Jarosław pokonali wicelidera Lotto Superligi Petrlana TTS Polonia Bytom 3:1.

Bohaterem czwartkowego spotkania w Hali MOSiR był leworęczny Yuto Kizukuri .

W debiucie przed jarosławskimi kibicami zdobył 2 punkty.

Japończyk najpierw pokonał Szweda Viktora Brodda 3:1. Pierwszego seta przegrał do 10, w drugim bronił trzech setboli, ostatecznie zwyciężając do 14. Trzeciego i czwartego seta wygrał pewnie do 4, 8.

Z kolei w czwartym singlu Yuto Kizukuri ograł lidera gości Patryka Chojnowskiego 3:2. Piątego seta zaczął od 0:1, a potem kontrolował przebieg rywalizacji, prowadząc 3:1 i 5:2.

Trzeci punkt dla Oxynetu wywalczył Yaroslav Zhmudenko , który zwyciężył

w spotkaniu z byłym pingpongistą jarosławskiego klubu Patrykiem Zatówką 3:0.

Dzielnie walczył też Alan Kulczycki

z Patrykiem Chojnowskim (1:3) i należy żałować tylko pechowo przegranego trzeciego seta, bo też mogło dojść do gry do 6 pkt.

Oxynet Jarosław – Petralana TTS Polonia Bytom 3:1

Yuto Kizukuri – Viktor Brodd 3:1 (10:12, 16:14, 11:4, 11:8)

Alan Kulczycki – Patryk Chojnowski 1:3 (11:6, 8:11, 11:13, 3:11)

Yaroslav Zhmudenko – Patryk Zatówka 3:0 (11:6, 11:8, 11:9)

Yuto Kizukuri – Patryk Chojnowski 3:2 (8:11, 9:11, 11:6, 11:3, 6:3)

Sponsorem tytularnym naszego klubu jest:

Oxynet Jarosław

Klub sponsorują i wspierają również:

Krajowa Grupa Spożywcza właściciel marki Polski Cukier , Powiat Jarosławski , Podkarpackie , Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu , Miasto Jarosław , TIBHAR , Modest – sprzęt do tenisa stołowego

Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie grający w tenisa, ludzie grający w siatkówkę i tekst