Porażka z Mistrzem Polski

Spis treści

Niewykorzystane szanse Oxynetu

w meczu z Mistrzem Polski

KSTS Oxynet Jarosław prowadził z Mistrzem Polski Dartomem Bogorią 1:0, potem nasi zawodnicy mieli swoje szanse, ale ostatecznie to zespół z Grodziska Mazowieckiego zwyciężył 3:1 w piątkowym meczu LOTTO Superliga .

W pierwszej grze Amirreza Abbasi pokonał Jacka Mitasa 3:0. W drugim 16-letni Alan Kulczycki przegrał ze swoim rówieśnikiem Miłoszem Redzimskim 0:3 i… spotkanie rozpoczęło się od początku.

Niestety Yaroslav Zhmudenko uległ Panagiotisowi Gionisowi 1:3.

Bliski doprowadzenia do remisu i jednocześnie zapewnienia co najmniej 1 pkt był Amirreza Abbasi.

W rywalizacji z niepokonanym w tym sezonie Miłoszem Redzimskim wygrał pierwszego seta 12:10. Irańczyk prowadził 9:6, a potem bronił setbola przy 9:10. Dwa kolejne sety przegrał do 7 i 8.

Prowadzony przez Kamil Dziukiewicz zakończył maraton październikowych gier w Lotto Superlidze. Zespół Oxynet Jarosławia ma w dorobku 16 punktów – 5 zwycięstw i 3 porażki. Nasz zespół plasuje się w czołówce tabeli.

Na kolejne spotkanie musimy poczekać do 18 listopada. Tego dnia do Jarosławia przyjedzie Dekorglass Działdowo.