Spis treści

w LOTTO Superliga

Po 2 zwycięstwach z rzędu, Oxynet Jarosław przegrał w Lotto Superlidze

z Olimpią-Unią Grudziądz 1:3.

Drużyna kierowana przez Kamil Dziukiewicz zdobyła 14 punktów w sezonie zasadniczym, zagra w kolejnej fazie w grupie spadkowej (drużyny z miejsc 7-12), ale ze sporymi szansami na awans do play-off.

Niedzielne spotkanie rozpoczęło się od niespodziewanej porażki Yaroslava Zhmudenko z Rafałem Formelą 2:3. W 4 secie, przy stanie 2:1, Ukrainiec przegrywał 8:10, ale odrobił straty i wyszedł na prowadzenie 11:10. To była piłka meczowa! Niestety zmarnował doskonałą okazję. W 5 secie uległ młodemu rywalowi 4:6.

Nie zawodzi Yuto Kizukuri. Tym razem Japończyk ograł greckiego obrońcę Konstantinosa Angelakisa 3:1.

Nie może przełamać się Alan Kulczycki, który poniósł porażkę z innym Grekiem Ioannisem Sgouropoulosem 1:3.

Na koniec niedzielnego spotkania 10 kolejki rywalizowali Yaroslav Zhmudenko i Konstantinos Angelakis. Pierwszy set dla Greka, chociaż nasz zawodnik wyszedł z początkowych kłopotów – z 7:10 na 10:10. W drugim role się odwróciły, bowiem pingpongista przyjezdnych wygrywał 10:8, by przegrać 10:12. W kolejnym secie Yarek Zhmudenko prowadził 9:7 i niestety uległ do 9. Czwarta partia popisowa w jego wykonaniu, lecz skróconego seta znów przegrał. Mimo korzystnego rezultatu 3:2, skończyło się 3:6.

Oxynet Jarosław – Olimpia-Unia Grudziądz 1:3

Yaroslav Zhmudenko – Rafał Formela 2:3 (9:11, 11:7, 11:3, 11:13, 4:6)

Yuto Kizukuri – Konstantinos Angelakis 3:1 (11:6, 7:11, 11:8, 11:6)

Alan Kulczycki – Ioannis Sgouropoulos 1:3 (6:11, 2:11, 12:10, 8:11)

Yaroslav Zhmudenko – Konstantinos Angelakis 2:3 (10:12, 12:10, 9:11, 11:4, 3:6)

Sponsorem tytularnym naszego klubu jest:

Oxynet Jarosław

Klub sponsorują i wspierają również:

Krajowa Grupa Spożywcza właściciel marki Polski Cukier , Powiat Jarosławski , Podkarpackie , Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu , Miasto Jarosław , TIBHAR , Modest – sprzęt do tenisa stołowego

Może być zdjęciem przedstawiającym ‎tekst „‎SUPERLIGA TENISA STOŁOWEGO OאY NET Jarosław‎”‎

Promuj ten post za 35 zł, aby dotrzeć nawet do 243 nowych odbiorców dziennie.