KSTS OXYNET JAROSŁAW

Rewelacyjny występ i wygrana

Spis treści

KSTS Oxynet Jarosław🔥💥

Po fantastycznym, pełnym emocji meczu KSTS Oxynet pokonał na wyjeździe Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz 3:2 (10-8 w setach) w 1 spotkaniu ćwierćfinału play-off LOTTO Superliga

Jednym z bohaterów meczu był ściągnięty specjalnie na ten dwumeczu przez prezesa Kamil Dziukiewicz Koreańczyk. 우형규 Woo Hyeonggyu.

Zajął on miejsce w składzie innego Azjaty, Irańczyka Amirreza Abbasi .

Woo Hyeonggyu pewnie pokonał Artura Grelę 3:0, a w deblu z Alan Kulczycki wygrali z Arturem Grelą i Taku Takakiwą 2:1. Pierwszy set dla rywali, a dwa kolejny dla zawodników Oxynetu, chociaż końcówki były nerwowe. W drugim secie ze stanu 10:6 zrobiło się 10:9, a w decydującym z 10:5 – 10:7. Wygrywali jednak pingpongiści naszego klubu.

Zespół z Jarosławia nie tylko zwyciężył na inaugurację play-off, ale też przerwał serię 4 porażek w Bydgoszczy.

W piątek wieczorem na wielkie brawa, poza wspomnianym duetem Alan/Woo, zasłużył też Yaroslav Zhmudenko , który przy stanie 0:1 w meczu ograł bardzo groźnego Taku Takakiwę 3:2.

Oxynet wraca do Jarosławia, gdzie w niedzielę odbędzie się wielki mecz.

Początek rewanżu o g. 16:00, a stawką awans do półfinału i superligowej strefy medalowej.

Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz – Oxynet Jarosław 2:3

Vladislav Ursu – Alan Kulczycki 3:1 (11:8, 8:11, 11:9, 11:8)

Taku Takakiwa – Yaroslav Zhmudenko 2:3 (8:11, 11:7, 8:11, 11:8, 8:11)

Artur Grela – Woo Hyeonggyu 0:3 (5:11, 5:11, 5:11)

Vladislav Ursu – Yaroslav Zhmudenko 2:1 (11:3, 9:11, 11:8)

Artur Grela/Taku Takakiwa – Alan Kulczycki/Woo Hyeonggyu 1:2 (11:9, 9:11, 7:11)

Sponsorem tytularnym naszego klubu jest:

Oxynet Jarosław

Klub sponsorują i wspierają również:

Krajowa Grupa Spożywcza właściciel marki Polski Cukier , Powiat Jarosławski , Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego , Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu , Lunch Bar „Europejskie Klimaty” Jarosław , Miasto Jarosław , TIBHAR , Modest – sprzęt do tenisa stołowego