KSTS OXYNET JAROSŁAW

Słodkie zwycięstwo Oxynetu !

Spis treści

Słodkie zwycięstwo Oxynetu w Tłusty Czwartek

Prezes-menedżer Kamil Dziukiewicz zadbał o pączki dla kibiców, a zawodnicy KSTS Oxynet Jarosław stanęli na wysokości zadania i w Tłusty Czwartek odnieśli zwycięstwo w LOTTO Superliga .

Nasza drużyna pokonała Palmiarnia Zielona Góra 3:1, dwa punkty zdobył Quadri Aruna, a jeden Yaroslav Zhmudenko. Dobry pojedynek rozegrał też Alan Kulczycki.

Drugi raz z rzędu komplet punktów wywalczył Nigeryjczyk z portugalskim paszportem Quadri Aruna. Pokonał Patryka Bieleckiego 3:0 i Irańczyka Navida Shamsa 3:2. Ten drugi był bardzo wyrównany, ale tylko do stanu 1:2. Czwartego seta pingpongista Oxynetu wygrał wysoko do 5, a w ostatnim rozgromił rywala 6:0.

Niewiele zabrakło aby Alan Kulczycki ograł Navida Shamsa. Końcowy wynik 0:3 może wskazywać, że to był jednostronny pojedynek, tymczasem wszystkie sety kończyły się na przewagi. W drugim Alan Kulczycki prowadził 10:9, a w trzecim 10:8 i 12:11. W pierwszym z kolei odrobił straty od 6:10 do 10:10.

15 i 17 marca zagramy na wyjeździe, odpowiednio w Suchedniowie i Zamościu. To będą spotkania decydujące o awansie do play-off. W ostatniej kolejce Oxynet spotka się 5 kwietnia w Jarosławiu z Poltarex Pogonią Lębork.

Oxynet Jarosław – Palmiarnia Zielona Góra 3:1

Quadri Aruna – Patryk Bielecki 3:0 (11:9, 11:3, 11:9)

Alan Kulczycki – Navid Shams 0:3 (10:12, 10:12, 12:14)

Yaroslav Zhmudenko – Mateusz Zalewski 3:0 (11:9, 12:10, 11:8)

Quadri Aruna – Navid Shams 3:2 (12:10, 13:15, 11:13, 11:5, 6:0)

Sponsorem tytularnym naszego klubu jest:

Oxynet Jarosław

Klub sponsorują i wspierają również:

Krajowa Grupa Spożywcza właściciel marki Polski Cukier , Powiat Jarosławski , Podkarpackie , Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu , Miasto Jarosław , TIBHAR , Modest – sprzęt do tenisa stołowego