KSTS OXYNET JAROSŁAW

Świetny mecz Oxynetu z Dekorglassem!

Spis treści

Świetny mecz Oxynetu z Dekorglassem

To był świetny mecz KSTS Oxynet Jarosław , osłabionego brakiem zawodników z Korei Południowej i niewiele zabrakło do sprawienia niespodzianki z liderem KS DEKORGLASS Działdowo .

W hali MOSiR przegraliśmy 1:3, ale po niesamowitym spotkaniu.

Wielką niespodziankę sprawił trenujący na co dzień m.in. ze słynnym Dimitrijem Ovtcharovem Yaroslav Zhmudenko , który pokonał Kaii Konishiego 3:2.

Po tej wygranej Ukraińca był remis 1:1.

Wcześniej Irańczyk Amirreza Abbasi stoczył równy pojedynek z Mistrzem Polski Jakubem Dyjasem.

W drugim secie triumfował 11:2, przegrał 1 i 3, zaś w 4 obronił dwie piłki meczowe przy 8:10. Abbasi zwyciężył 12:10 i doszło do 5 seta

w którym ze stanu 6:10 doszedł na 9:10. Końcówka należała do rywala.

Bardzo dobrze zagrał także 16-letni Alan Kulczycki z reprezentantem Danii Jonathanem Grothem.

Każdy set to zupełnie inna historia.

W ostatnim było równo do jego połowy, później górą wzięło doświadczenie przeciwnika.

W ostatniej grze singlowej Amirreza Abbasi uległ Konishiemu 0:2, ale mało brakowało