Udany rewanż OXYNETU !

Spis treści

KSTS Oxynet Jarosław zrewanżował się Orliczowi

i wygrał za 3 punkty

Świetny mecz Oxynetu Jarosław, który na inaugurację Grupy Mistrzowskiej LOTTO Superliga pokonał KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów 3:1.

Drużyna z Jarosławia, prowadzona przez trenera Kamil Dziukiewicz i jego asystentkę Jagoda Chwojko , zrewanżowała się za wyjazdową porażkę 2:3.

Bilans w dwumeczu jest korzystny

dla Oxynetu.

W poniedziałkowym spotkaniu dwa punkty zdobył Amirreza Abbasi , a jeden Yaroslav Zhmudenko .

Obaj zwyciężali bez straty seta. Irańczyk pokonał Piotra Cyrnka 3:0, Daniela Bąka 2:0, a Ukrainiec ograł Roberta Florasa 3:0.

Z kolei Alan Kulczycki (rocznik 2006) remisował z leworęcznym Japończykiem Kową Nakamurą (2005) 1:1, ale niestety przegrał 1:3.

Dzisiejszy mecz w Hala Sportowa JaroslawMiejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jarosław dostarczył wielu emocji.

Amirreza Abbasi dwa pierwsze sety pojedynku z Piotrem Cyrnkiem rozstrzygnął na przewagi do 12 i 16. W obydwu bronił setboli, jednak ostatecznie triumfował.

Z kolei Yaroslav Zhmudenko też potwierdził, że jest w wysokiej formie.

Z jednym z najlepszych zawodników Lotto Superligi Robertem Florasem, kiedyś występującym w barwach naszego klubu, wygrał 3:0. Każdy set kończył się do 9. Najbardziej zacięty był drugi, kiedy Floras odrobił straty z 5:9 na 9:9. Ale potem Yarek Zhmudenko zaskoczył rywala długim serwisem.

A na koniec niewygodny stylowo Amirreza Abbasi nie dał szans Danielowi Bąkowi.

Zapraszamy również na wtorkowy mecz Oxynet Jarosław – Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz .

Początek już o g. 11:00.

Oxynet Jarosław – Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów 3:1

Amirreza Abbasi – Piotr Cyrnek 3:0 (14:12, 18:16, 11:9)

Alan Kulczycki – Kowa Nakamura 1:3 (9:11, 11:5, 4:11, 3:11)

Yaroslav Zhmudenko – Robert Floras 3:0 (11:9, 11:9, 11:9)

Amirreza Abbasi – Daniel Bąk 2:0 (11:5, 11:5)

Sponsorem tytularnym naszego klubu jest: Oxynet Jarosław

Klub sponsorują i wspierają również::

Krajowa Grupa Spożywcza właściciel marki Polski Cukier , Powiat Jarosławski , Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego , Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu , Lunch Bar „Europejskie Klimaty” Jarosław , Miasto Jarosław , TIBHAR , Modest – sprzęt do tenisa stołowego