KSTS OXYNET JAROSŁAW

WTT Feeder: Pistej z Kao i Gacina ze Stoyanovem w Varażdinie

Spis treści

WTT Feeder: Pistej z Kao i Gacina ze Stoyanovem w Varażdinie

Tenisiści stołowi KSTS Oxynet Jarosław Słowak Lubomir Pistej i Chorwat Andrej Gacina będą rywalizować w 1 rundzie turnieju głównego World Table Tennis Feeder w chorwackim Varażdinie.

Lubomir Pistej spotka się z rozstawionym
z jedynką Tajwańczykiem Kao Cheng-Jui, który w poprzednim sezonie grał w Villi Verde Olesno, a w tym jest zawodnikiem Polski Cukier Gwiazdy. W bydgoskim zespole nie zadebiutował.

Z kolei Andrej Gacina spotka się
z Włochem bułgarskiego pochodzenia Niagolem Stoyanovem.

W kwalifikacjach rywalizował nasz ukraiński pingpongista Yaroslav Zhmudenko. Po zwycięstwie z Francuzem Romain Ruizem 3:2 (9:11, 9:11, 11:4, 11:2, 11:9), spotkał się z jego rodakiem Estebanem Dorrem. Reprezentant KSTS Oxynet prowadził 2:1 i 9:6, ale niestety przegrał 2:3 (13:11, 11:9, 9:11, 9:11, 0:11). W ostatniej rundzie czekał na niego Niemiec w barwach Malty Felix Wetzel.

W 1/8 finału gry mieszanej Lubomir Pistej i Barbora Balazova spotkają się z Ukraińcami Antonem Limonovem i Solomiyą Brateyko.

Kibice Oxynetu, prowadzonego przez Kamil Dziukiewicz , czekają już na piątkowy (g. 17:00) mecz Lotto Superligi z Poltarex Pogonią Lębork. Zapraszamy do hali MOSiR Jarosław.

Sponsorem tytularnym naszego klubu jest:
Oxynet Jarosław
Klub sponsorują i wspierają również:
Krajowa Grupa Spożywcza właściciel marki Polski Cukier , Powiat Jarosławski , Podkarpackie , PKS Jarosław S.A. , Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu , Miasto Jarosław , TIBHAR , Modest – sprzęt do tenisa stołowego